Aktualności

BURZA ZMIAN I NOWOŚCI 2017
09.02.2017


  1.

 
Uzyskaliśmy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL 277. W ofercie między innymi popularne i wartościowe egzaminy First (FCE) i Advanced (CAE). Zapisy na sesje już w toku!
 
  2.
Już w marcu 2017 klienci szkoły CLAN CITY w Gliwicach przy ul. Kopernika cieszyć się będą nową przestrzenią - powierzchnia się podwoi! 6 sal lekcyjnych, 3 biura i duża poczekalnia - to wszystko będzie można zobaczyć podczas DNI OTWARTYCH szkoły 4 marca. Szczegóły wkrótce!

  3.

Przy naszej szkole powstało Centrum Badań i Rozwoju Edukacji Językowej (CBiREJ), w którym powstają innowacyjne metody nauczania, np. Savvy Ed dla dzieci 7-10 lat czy City Life dla dorosłych. Prowadzone są też badania nad motywacją i efektywnością nauki.
 
  4.
Wkrótce dorośli będą mogli skorzystać z dofinansowania do 80% na szkolenia w naszym województwie. Staramy się o akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej, co pozwoli uzyskać dofinansowanie zarówno na nasze kursy jak i egzaminy. 
 
  5.
Budujemy nową siedzibę szkoły i Centrum Egzaminacyjnego w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 69. Mamy nadzieję spotkać się tam z Wami jeszcze w tym roku!
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by