TEDDY EDDIE 2-7 lat

TEDDY EDDIE  to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku   2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.  

Kursy z wykorzystaniem metody Teddy Eddie odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu przez 35 lub 45 minut w zależności od wieku kursanta.
 
 
5000 - to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin.
  • Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.
  • Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.
  • Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod.
  • Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.
  • Metoda Teddy Eddie otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody "The ELTons" przyznawanej przez British Council.

sprawdź terminy lekcji pokazowych...
 

PREZENTACJA METODY:
 

ZESTAW KURSANTA
W cenie kursu uczniowie otrzymują pełen zestaw do nauki:


 
EWALUACJA WYNIKÓW NAUCZANIA
 
Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku klasy. Dlatego ważne i celowe jest obserwowanie reakcji, zachowań i postępów dziecka oraz dzielenie się tymi spostrzeżeniami z lektorem.
Weryfikowanie postępów językowych dziecka bywa rzeczą niełatwą dla rodzica, ale i czasami dla lektora. Dzieje się tak dlatego, że bardzo często zachowanie dziecka czy demonstrowanie nabytych umiejętności znacznie różni się na zajęciach i w domu. Zdarza się, że w klasie uczeń euforycznie bierze udział w zajęciach, wszystko rozumie, śpiewa piosenki i gra w gry, natomiast w domu nie potrafi lub nie chce niczym się pochwalić. Czasami zdarza się odwrotnie: w domu dziecko jest aktywne, opowiada rodzicom bajki, gra z nimi w gry, śpiewa piosenki, a na lekcji jest ciche, bardziej nieśmiałe i prawie się nie odzywa. Dlatego zachęcamy do częstego kontaktu z lektorem, wzajemnej wymiany informacji i współpracy.
 
Informacje na temat podstawowych umiejętności i wiedzy, którą dziecko będzie nabywać w trakcie kursu zostały zawarte w "Poradniku dla rodziców".
Minimum programowe jest takie samo dla wszystkich uczniów. Często jednak postępy dzieci są znacznie większe. Czy i kiedy tak się dzieje, zależy od wielu czynników: frekwencji, wieku dziecka, ilości lat nauki, osłuchania w domu, indywidualnych predyspozycji i charakteru.
 
 

Oficjalna strona metody Teddy Eddie - angielski dla dzieci, a także oferta franczyzy Teddy Eddie: www.teddyeddie.pl
CLAN CITY jako szkoła językowa jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie
i oferuje kursy angielskiego dla dzieci od drugiego roku życia.

Szkoły angielskiego CLAN CITY oferują angielski dla dzieci metodą TEDDY EDDIE w Zabrzu i Gliwicach.
 

undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by